FHU BAKSTER

Nieprzerwanie od 2007 roku BAKSTER

O nas

Firma Bakster istnieje na rynku nieprzerwanie od 2007 r. W  początkowym okresie  działalności główną linią marki były ogrodzenia, bramy i balustrady. Obecnie, specjalizujemy się w wytwórstwie konstrukcji stalowych, które doceniają zarówno polscy, jak i zagraniczni inwestorzy.  Projektujemy, opracowujemy i budujemy nowoczesne  obiekty przemysłowe: wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, hale produkcyjne i magazynowe, salony samochodowe i serwisowebudynki inwentarskie i gospodarcze, stacje paliw, myjnie, sortownie odpadów, dachy na budynki jednorodzinne i wielorodzinne, wszelkiego typu konstrukcje wsporcze i wzmacniające, klatki schodowe, szyby windowe.

Posiadamy własny zakład wytwórstwa konstrukcji stalowych,  zapewniając tym samym terminową i kompleksową prefabrykację prowadzoną przez  wykwalifikowany zespół.

Dlaczego my?

Od lat firma Bakster jest postrzegana jest jako solidny i sprawdzony partner. Otwarcie na zagraniczne rynki utwierdziło nas w przekonaniu, że jakość wykonywanej usługi doceniana jest wszędzie. Działamy tak, aby Firmy i Instytucje miały poczucie, że Bakster to nie tylko wykonawca, ale przede wszystkim partner w Państwa w biznesie. Dokładamy wszelkich starań by sprostać wymaganiom Klientów, rozumiejąc, że dla Inwestorów kluczowe znaczenie ma nie tylko jakość i terminowość świadczonych usług ale również bezpieczeństwo i pewność współpracy.

hale-04
DCIM100MEDIADJI_0014.JPG
hale-02
bg1
IMG_20210813_182015
https://hale-konstrukcje.pl/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20220303_163341-scaled.jpg
Bakster

Misja firmyMisja

Wierzymy, że to nasza prosta filozofia – sukces Klienta, naszym sukcesem – sprawiła, że w krótkim czasie udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona kontrahentów.

Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych usług, poprzez stosowanie nowoczesnych i sprawdzonych technologii co pozwala nam na samodzielne realizowanie przedsięwzięć.
Stabilna pozycja na rynku
Nowoczesne technologie
Kompleksowa obsługa
Sprawdzone rozwiązania

Andrzej Korba, Właściciel

https://hale-konstrukcje.pl/wp-content/uploads/2020/11/img-signature.png

Wykonywaliśmy prace min. dla:

wipro logo
ait logo
orlen logo
bmw